3 טיפים לבחירת מוצרי טיפוח לזקן

טיפוח ראוי לזקן יכול להיראות מעט מוקצן בהתחלה, אבל הוא לא חייב להיות כזה. הבנה של איזה מוצרי טיפוח לזקן מתאימים לכם – מתחילה בכם. לגברים שונים יש סוגי שיער שונים, קצב צמיחה שונה ועוד מגוון קריטריונים שונים שיש להתחשב בהם. אבל השורה התחתונה היא, לא משנה באיזה מוצרים אתם משתמשים, מה שהכי חשוב הוא לדאוג לנוחות ולסגנון האישי שלכם.

הדברים הבסיסיים הם קבועים: אתם רוצים שהזקן יראה וירגיש טוב על הפנים שלכם. זקנים לא מטופחים יכולים לגרות את העור, להיכנס לפה, להיראות מאוד מוזנחים ואפילו להתחיל להסריח. כל המטרה בלבחור מוצרי טיפוח זה לוודא שכל הבעיות הנ"ל לא ישפיעו עליכם יותר. אחרי קצת מחקר, אתם יכולים לבצע החלטות מושכלות ולהבין יותר טוב מה הבחירה הנכונה עבורכם.

כאשר בוחנים שמן לזקן, הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו זה באיזה מצב נמצא הזקן. האם אתם עדיין בשלב של זיפים? האם הזקן מספיק ארוך כדי להתחרות בסנטה קלאוס? בדרך כלל שמנים "קלילים" יותר מומלצים לתקופה של תחילת גידול הזקן. הורדת תדירות הגירוד של הזיפים לא מצריכה הגזמה בשמן. ככל שהזקן יגדל יותר, ככה יהיה צורך להשתמש בשמנים "כבדים" יותר – זה כלל האצבע הכי פשוט.

בכל מקרה, אתם רוצים לוודא שלשמן הזקן שלכם יש את כל הערכים המזינים שזקיקי השיער צריכים. יש חברות עם שמנים לזקן שמעשירות את כל השמנים שלהם בוויטמינים מיוחדים ותמציות בוטניות כדי לגרום לזקן שלכם להיות כמה שיותר בריא. כשמתחילים בקטן, אפשר לנסות שמן זקן בסיסי ולא של חברה ממותגת, ואם אתם רוצים איכות – יש גם שמנים לזקן של חברות "פרימיום" שהאיכות בהם מורגשת מהטיפה הראשונה.

ומה עם מרכך לזקן?

מרכך זקן הוא גם מוצר חיוני לטיפוח. הוא בעל מרקם עבה יותר משמנים, מבצע את רוב הפעולות שהשמן מבצע אבל תורם גם כמה נוספות. בנוסף להענקת לחות והזנה של הזקן, מרככי זקן מעניקים סטייל ורכות לזקן. תחשבו על מרככי הזקן כמעין ג'ל לשיער, רק בתוספת הטבות בריאותיות של קרם לחות.

אם אתם מחפשים איך לעצב שיער פרוע, לעבות נקודות בעיתיות או פשוט לגרום לזקן שלכם להיראות מדהים – זה בדיוק מה שאתם צריכים. מחפשים אקסטרה נפח או מרקם לזקן? מרכך זקן איכותי הוא הפתרון.

מבחן הריח!

בין אם אתם משתמשים בשמנים או במרככים, או בשניהם – מגוון אפשרויות הוא תמיד עדיף – קיים אלמנט נוסף מעבר ליעילות שתמיד מומלץ להתחשב בו: הריח. מידי פעם בחירת הריח יכולה להיות תלוית מצבים. יש שמנים שלדוגמא, מריחים כמו תמצית של עצים ביער שמשדרת כוח וחוסן. מחפשים וייב שונה? יש שמנים מקוריים עם ריחות כמו קפה שיעזרו להתחיל את היום שלכם ולהעלות את הביטחון הטבעי שלכם.

עבור חלק מהגברים, מציאת ריח אחד מסוים שהם יאהבו לשים כל הזמן נראית כמו האופציה המועדפת. יש הרבה סוגים של שמנים לזקן עם מגוון ריחות שונים ומקוריים, רק שימו לב שתמיד עדיף ללכת על מרכיבים טבעיים. בשמנים שיש בהם ריחות מקוריים כמו קפה, או מסטיק, או אפילו בריח קנאביס (כן, יש גם כזה), הרבה פעמים מוסיפים חומרי ריח כימיים כדי להשיג את הארומה הרצויה.

בסופו של דבר, האף שלכם יעשה את הבחירה הנכונה. אם מוצר טיפוח לזקן משדר ריח שמספק אתכם, זה יספק לא רק אתכם אלא גם כל מי שמסביב. ובזכות זה שרוב המרככים והשמנים מיוצרים באופן שאמור לשמור על בריאות הזקן, אתם תמיד תוכלו להיות רגועים לגבי הזקן היפה שלכם!

מוטי הגבר
מוטי הגבר

בסדר, בסדר! אז כולם כבר הבינו מזמן שמוטי הגבר הוא שם בדוי (של מישהו גבר רצח!) מבטיחים שבקרוב נחשוף את השם האמיתי של מוטי. בנתיים נאלץ להסתפק בתמונה של בחור ג'ינג'י ומזוקן.

דברו איתנו!

השאירו תגובה