ידע כללי

רוצה לקרוא על עובדות מגניבות על זקנים? תהית לעצמך למה הזקן שלך לא צומח, או למה לגברים מעדות מסוימות צומח יותר זקן מלגברים מעדות אחרות? סתם בא לך ללמוד על זקנים של סלבס או של גברים מההיסטוריה? או פשוט בא לך לקרוא משהו קליל ולא מחייב על זקנים? בעמוד הזה יפורסמו כל המאמרים והמדריכים הכלליים על אהבתינו הגדולה – הזקן!

ווקס לשיער: 7 הווקסים הכי טובים לשנת 2020

ווקס לשיער הוא מוצר עיצוב השיער הכי פופולרי בעולם. אספנו לכם את הווקסים הכי טובים שיש בשוק לסקירה מקיפה!

להמשך קריאה »

חימר לשיער: 9 המוצרים הטובים ביותר לשנת 2020

חימר לשיער הוא תכשיר עיצוב שיער מאוד פופולרי. אספנו לכם את מוצרי החימר הכי טובים לשיער שיש בעולם לסקירה מקיפה!

להמשך קריאה »

ג'ל לשיער: 10 הג'לים הכי טובים לאחיזה מושלמת של שנת 2020

ג'ל לשיער הוא אחד ממוצרי העיצוב הכי עתיקים בעולם, ששרדו את מבחן הזמן והוא מאוד פופולרי גם היום. אספנו לכם את 10 הג'לים הכי טובים לעיצוב השיער בסקירה מקיפה אחת!

להמשך קריאה »

ספריי לשיער: תרסיסי השיער הכי טובים לשנת 2020

ספריי לשיער הוא תכשיר עיצוב מעולה שיעזור לשיער שלכם לקבל את המראה המושלם. אספנו לכם את כל התרסיסים הכי טובים לשיער שיש בשוק לסקירה מקיפה על כל אחד מהם!

להמשך קריאה »

קרם לשיער: 8 הקרמים הכי טובים לעיצוב השיער לשנת 2020

קרם לשיער הוא אחד מהתכשירים הכי מפורסמים לעיצוב השיער. הפעם אספנו לכם את כל הקרמים לשיער הכי טובים שיש בשוק וכתבנו לכם סקירה מקיפה על כל אחד ואחד מהם!

להמשך קריאה »

הזקן שלכם הוא המותג שלכם: על זקנים ועסקים

הזקן שלנו יכול להיות המותג שלנו, אם נרצה. היום נדבר על איך להפוך את הזקן שלנו למותג שיתן השראה לאנשים אחרים ויהפוך להיות אחד הדברים שמגדירים את הדרך שבה אנשים רואים אותנו. אז בואו נתחיל, משיעור קצר על מיתוג:

להמשך קריאה »

טעויות (לא) של כלא – 7 טעויות שכל מזוקן עושה ואיך להימנע מהן

מכירים משפטי כלא על טעויות? כתבו לנו בתגובות, אבל לא התכנסנו לא כדי לדבר על טעויות של כלא, אלא על טעויות של מזוקנים – ויש כמה כאלה שאתה חייב לדעת.

להמשך קריאה »

15 עובדות מעניינות ומפתיעות על זקן שלא הכרתם

זקן הוא הרבה יותר מסתם רעמת שיער ענקית שמכסה את הפנים שלכם: הוא חלק בלתי נפרד ממי שאתם, הוא מוסיף המון חספוס וקשיחות, ומקפיץ בכמה רמות את הגבריות והביטחון העצמי שלכם. הפלא השעיר יכול לפתוח לכם המון דלתות, לשדרג את המעמד החברתי שלכם, ואפילו לעזור למצוא זוגיות טובה. היום נגלה 15 עובודות על הזקן שאין מצב שהכרתם. בואו נתחיל!

להמשך קריאה »

זה מדעי: נשים נמשכות יותר לגברים עם זקן

טרנד הזקנים הוא כבר מזמן לא טרנד, וגידול זקן ממשיך לצבור תאוצה והפופולריות שלו רק עולה ועולה. מחקר חדש שנערך לאחרונה מחזק את הקסם של גידול זקן ומסביר למה גברים רבים בוחרים לגדל רעמת שיער מהפנטת משלהם: סקר שנערך בקרב 8,000 נשים גילה שגברים בעלי זיפים נחשבים להרבה יותר אטרקטיביים לעומת גברים עם פנים מגולחות לגמרי.

להמשך קריאה »

עבר מפואר: ההיסטוריה של הזקן על קצה המזלג

כדי להבין את הקסם, המשמעות והסמליות של הזקן בהווה ולנסות לנבא מה מחכה לו בעתיד, אנחנו חייבים לחזור לנקודה שממנה הכול התחיל. בואו נתחיל!

להמשך קריאה »
Close