4 דברים שהזקן שלך חייב לטיפוח מושלם

חשוב לשמור על פנים נקיות

גידול זקן זו התופעה הכי טבעית שגבר יחווה, אבל מאוד יעזור אם נוכל לספק לזקן שלנו את התנאים הכי טובים לגדול בהם. המטרה פה היא לשמור על הזקן לח ו"טרי" כדי למקסם את הטיפוח שלו.

כמו שאני תמיד אומר, צריך לזכור שתכשירים לקרקפת לא נועדו ברוב המקרים לזקן, לכן צריך לשים לב עם מה אנחנו שוטפים את הזקן ובדיוק לאיזו מטרה נועדו התכשירים שאנחנו שמים עליו.

אז במקום שמפו רגיל, תקנו שמפו ומרכך לזקן שנועדו לטפל בשיער הפנים. אלו בדרך כלל עדינים יותר ומקנים הגנה גבוהה יותר נגד יובש, גירוד, עור מתקלף, ולא עלינו – קשקשי זקן. על הדרך הם גם גורמים לזקן להיראות מטופח ונקי.

תוודאו שאתם משתמשים בשמנים ובאלמים איכותיים

העצה הכי טובה בנושא, זה לא לחפש איפה אפשר לחסוך בכמה אגורות כשמחפשים מוצרי טיפוח יום יומיים ואיכותיים לזקן.

כמו שאומרים: "אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו" ובדרך כלל זה נכון. יותר נכון אפילו להגיד: "מי שמתקמצן משלם יותר". תמצאו משהו שנותן לכם תוצאות טובות: משהו שלא רק מריח טוב אלא גם נותן לזקן מראה נאה ורענן שמגן עליו לאורך כל היום.

שמנים לזקן צריכים להקנות מראה חלק, ולא להתייבש מהר מידי. אם זה קורה, סימן שיש איזון גרוע בין שמני הבסיס לשמנים האתריים בתהליך הייצור. לכן תבחרו נכון, ותמצאו מוצר שאתם בוטחים בו שידאג לטפח את הרעמה הגברית שלכם.

מעבר לזה, שימו לב שרוב השמנים לזקן שיש היום בשוק, מכילים חוסמי DHT – חומרים שמונעים ומעכבים צמיחה של הזקן. לכן תבררו טוב מה המרכיבים של אותם שמנים ותכשירים שאתם משתמשים בהם!

תזונה נכונה + אימונים = זקן

זה נכון שלדחוק 150 קילו בלחיצת חזה לא מצמיח 2 סנטימטר של זקן בכל סט, אבל אכילה של המזונות הנכונים ואימונים גופניים יכולים ממש לתרום לצמיחת הזקן.

בלי קשר, מי שמתאמן ואוכל נכון זוכה באיכות חיים גבוהה יותר ואנרגיה לאורך כל היום. למי שממש "נתפס" על אימונים ותזונה, זוכה גם בקוביות בבטן שזה תמיד פלוס. 3 אימונים בשבוע של 40-60 דקות + תזונה בריאה זה מספיק, לא חייב יותר.

בנוסף, אימון יעלה את מצב הרוח ואת המוטיבציה שלכם, וכשהראש חושב בצורה חיובית, הגוף מקבל איזון יותר טוב, מה שמביא איתו בוסט חיובי לקצב צמיחת הזקן.

תזונה מאוזנת המורכבת מפירות, ירקות, בשרים טריים, ביצים, אגוזים ודגנים מלאים, יספקו לכם ערך תזונתי מעולה ואספקה עקבית של ביוטין – מרכיב טבעי שעוזר לצמיחת השיער, כולל שיער הפנים.

לסבן, לשטוף, לטפח, REPEAT.

עכשיו כשנכנסת לשגרת טיפוח חדשה, חשוב שתבדקו מה עובד הכי טוב בשבילכם והיצמדו לזה.

לפעמים לוקח קצת זמן להסתגל לשגרה חדשה, אבל שגרה מאוזנת תוכל להגן על הזקן שלכם ולהשיג תוצאות טובות בקצב הרבה יותר מהיר.

לסיכום: תשמרו על שיער הפנים שלכם נקי ומסודר על ידי סבונים ומרככים, מצאו שמן וגם באלם לזקן שמתאימים לכם, תתאמנו ותאכלו בריא כמה שאפשר. תכניסו את כל זה לשגרה והיצמדו לזה.

מוטי הגבר
מוטי הגבר

בסדר, בסדר! אז כולם כבר הבינו מזמן שמוטי הגבר הוא שם בדוי (של מישהו גבר רצח!) מבטיחים שבקרוב נחשוף את השם האמיתי של מוטי. בנתיים נאלץ להסתפק בתמונה של בחור ג'ינג'י ומזוקן.

דברו איתנו!

השאירו תגובה