בחירת העורכים

מספרת ״הברבר״ בעפולה: הברברשופ הכי טוב בצפון לשנת 2024

מי שמכיר אותי יודע שאני מכור לברברשופס. בשנים האחרונות הסתפרתי במעל 50 ברברשופס שונים בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, וחוויתי כל מה שאפשר לחוות בתחום הזה בארץ.

הפעם אני רוצה לדבר על מה שאני קורא לו ״הפנינה של הצפון״ בתחום תספורות הגברים, ומה שהוא לדעתי הברברשופ הכי טוב בכל אזור הצפון – ״הברבר״ בעפולה.

״הברבר״ נמצאת במרכז עפולה ברחוב משה שרת 11, מול כלי זמר וסניף הדואר המרכזי עם שפע של חניה מסביב.

אז למה ״הברבר״ היא מספרת הגברים הכי טובה בכל איזור הצפון? יש כמה סיבות:

המקצועיות והרמה של הספרים

ברוב המוחלט של הברברשופס בארץ, הספר הכי טוב הוא בדרך כלל הבעלים של המקום (שגם גובה מחיר גבוה יותר משאר הספרים במספרה), כאשר שאר הספרים הם דיי ממוצעים או פשוט חבר׳ה שלא מזמן סיימו קורס ספרות ואין להם ניסיון.

לעומת זאת ב״הברבר״ כל הספרים הם פשוט מעולים, מנוסים, ויודעים את העבודה: הם יודעים להתאים את התספורת וסידור הזקן לצורה של הראש והפנים, יודעים מה הולך עם מה, מה מתאים למה, ויודעים לבצע את התספורת בצורה הכי טובה ומדויקת שאפשר.

הרמה המקצועית היא מהגבוהות שראיתי בארץ, ואפשר לראות בקלות שכל הספרים במקום הם עתירי ניסיון עם אהבה עצומה למקצוע, שהדבר הכי חשוב להם הוא שהתספורת תצא מושלם והלקוח יצא שמח עד הגג.

השירות

שירות הלקוחות ב״הברבר״ הוא אחד הטובים שיצא לי לחוות. מעבר להיותם מקצועיים, החבר׳ה במקום מאוד חברותיים, אנשי שיחה מעולים, יודעים מתי לדבר ומתי לשתוק, והוייב במקום הוא כייפי, קליל וחיובי.

אני חושב שהרוב יסכימו איתי שאין דבר יותר מעצבן מספר שמחליט ליפול עליכם עם הבעיות שלו באמצע החיים, או כל מיני סיפורים מחורטטים, כמו שאמר הראפר ״סטילה״ מהרכב הראפ ״הלם תרבות״:

״כבר אחת ועשרים, מה נסגר?
שוב התעכבתי בתור אצל הספר,
תמיד החפרן הזה מדבר עם הידיים,
ובמקום עשרים דקות הוא מספר אותי שעתיים.
אחשלי יש לי אלף סידורים,
וכל הספרים בתל אביב גזורים,
תמיד מספר שהוא מספר מפורסמים,
אבל בתכלס מספר רק סיפורים מטומטמים.״

סטילה, הלם תרבות, ״שתאק״

לשמחתנו, הצוות של הברבר רחוק מהתיאור שלמעלה – הם יודעים גם לספר, גם לדבר, וגם לבדר, והכל בו זמנית.

מהפעם הראשונה שהסתפרתי שם, הרגשתי שהלקוח הוא חבר, והאווירה במקום מאוד אוטנטית, חיובית, וכיפית.

משהו נוסף שחשוב לי לציין הוא זמני ההמתנה לתור. ״הברבר״ הוא אחד המקומות הבודדים בארץ שאם הזמנתם תור לשעה 13:15, אז התספורת שלכם מתחילה בדיוק ב-13:15 ולא רבע שעה או חצי שעה איחור כי הספר עדיין מספר או חופר ללקוח שלפניכם.

בשבילי מדובר בפלוס עצום כי יש ברברשופס מאוד מפורסמות בארץ שמדגישות שזמני התורים זה סתם בשביל היופי, ושאתם הולכים לחכות לפחות חצי שעה לתור שלכם גם אם הגעתם בזמן.

מבחינתי מדובר בטמטום גמור, וזלזול מוחלט בלקוח, והמסר שלי למקומות האלה הוא פשוט: אם אתה חושב שזה מגניב להגיד שהלקוח קובע תור לשעה מסוימת אבל צריך לחכות שעה אחרי שהתור שלו הגיע, אז זה לא מגניב בכלל. זה רק מראה על פוזה וזלזול.

למזלנו, ב״הברבר״ שירות הלקוחות והמקצועיות תמיד במקום הראשון, והזמן של הלקוחות הוא לא סתם ״חשוב״, אלא קדוש.

הבעלים

בוריס מספר את אחד הלקוחות במספרת הברבר בעפולה

הבעלים של המקום הוא בחור עפולאי אסלי בשם בוריס. בוריס הוא אחד מבעלי הברברשופס הכי גברים שפגשתי, והוא מוכר בקהילת הספרים בתור מישהו שמעביר סדנאות עסקיות ומקצועיות לספרים שרוצים לפתח קריירה בתחום.

בנוסף, הוא גם אחד הברברים הכי טובים שיצא לי להסתפר אצלם, ואחד האנשים הנחמדים והחברותיים שפגשתי. גילוי נאות – אפילו אבא שלי חולה עליו ומסתפר רק אצלו כשיש תור פנוי.

וכמו שאתם יודעים, ברוב המקרים הברברשופ הוא השתקפות של הבעלים והחזון שלהם, ואם קראתם את החלק הקודם על שירות הלקוחות של ״הברבר״, אתם יכולים להבין עד כמה בוריס הוא אדם מיוחד ואיש מקצוע משכמו ומעלה בתעשייה הזו.

המחיר

המחיר סטנדרטי לגמרי לברברשופס באזור הצפון, שזה אומר שהוא זול יותר ב-20% עד 30% מתל אביב: עד 80 ש״ח לתספורת, ועד 100 ש״ח לתספורת + זקן, תלוי בברבר. את המחירון המעודן תוכלו למצוא כאן: https://www.habarber.co.il/pricelist

המיקום

״הברבר״ ממוקמת בעפולה, שזה יתרון ענק למי שגרים בצפון, ועם זאת באסה למי שגרים במרכז. לצערי הרב, כרגע אין תכניות לפתוח סניפים נוספים של ״הברבר״, כי לבוריס מאוד חשוב לפקח על הנעשה באופן אישי כדי לשמור על הרמה הגבוהה של המקצועיות והשירות.

השורה התחתונה

את השורה התחתונה אפשר היה להבין עוד מהפסקה הראשונה של הסקירה הזאת: ״הברבר״ היא מבחינתי חד משמעית מספרת הגברים הכי טובה באזור הצפון מבחינת המקצועיות והשירות, ואני פשוט לא יכול להמליץ עליה מספיק.

אין מצב שאני מגיע לצפון בלי לעבור שם, ולפעמים אני גם מגיע לצפון במיוחד בשביל להסתפר שם.

אז אם אתם מחפשים שירות לקוחות מעולה, ברברים מקצועיים עם אהבה למקצוע, כבוד לזמן שלכם, ופשוט בא לכם לצאת עם חיוך ותספורת מושלמת – תעשו לעצמכם טובה ותנו ביקור ב״הברבר״ בעפולה, ותזכרו להשאיר טיפ!

טיפ חברי: ממליץ לכם גם לעבור על הדרך בשווארמה האגדית של עמוס, שנמצאת 50 מטר משם.

תוכלו למצוא את "הברבר" ב:

9 הציון הסופי
הציון הסופי

מספרת "הברבר" היא חד וחלק הברברשופ הכי טוב שיצא לי לבקר בו בכל איזור הצפון, ומי שמכיר אותי יודע שהייתי כמעט בכל ברברשופ אפשרי בחלק הזה של המדינה. במספרת הגברים המצוינת הזאת תוכלו למצוא כמה מספרי הגברים הכי טובים בישראל, עם אהבה אינסופית למקצוע, ורצון עצום לגרום לכל לקוח שמתיישב בכיסא לצאת מרוצה עם תספורת מושלמת.

המקצועיות
10
השירות
10
הבעלים
10
המחיר
10
המיקום
9
יתרונות
  • מקצועיות ברמות הגבוהות ביותר בארץ.
  • שירות לקוחות מעולה ששם את הלקוח במקום הראשון.
  • כל הספרים עושים עבודה מעולה ולא רק הבעלים של המקום.
  • כבוד לזמן של הלקוח.
חסרונות
  • המיקום, וגם זה חיסרון חלקי. אני פשוט מתבאס שיש אותם רק בצפון ולא במרכז הארץ
Add your review  |  Read reviews and comments
מספרת ״הברבר״ בעפולה: הברברשופ הכי טוב בצפון לשנת 2024
מספרת ״הברבר״ בעפולה: הברברשופ הכי טוב בצפון לשנת 2024
אלכס פלדמן
אלכס פלדמן

יזם, מזוקן, יועץ עסקי והעורך הראשי של המגזין לגבר המזוקן. שותף במספר חברות בארץ ובחו"ל ומייעץ בתחום העסקים, השיווק והמכירות.

דברו איתנו!

השאירו תגובה

Your total score