מזוקנים מדברים

בעמוד הזה תוכלו למצוא את המדור שלנו: "מזוקנים מדברים", בו אנחנו מראיינים גברים מזוקנים מהארץ ומהעולם על כל דבר שקשור לזקן – החל מההשראות שלהם, שיטות הטיפוח, המוצרים בהם הם משתמשים, טיפים ועצות שיש להם לחבר'ה מזוקנים, עד לסודות הטיפוח הכמוסים ביותר שלהם!

ראיון עם יעקב גודס: "זקן הוא סמל של כוח"

תכירו את יעקב גודס: חבר ב-Bearded Villains, מזוקן כבר 14 חודשים רצופים, גר בחיפה ומאמין שכמו אבותיו הרוסים, גברים חזקים צריכים ללכת עם זקן. היום יעקב יספר לכם על החוויות שלו בתור גבר מזוקן!

להמשך קריאה »

ראיון עם אברהם-אג'אן שישקוף: "זהו שיעור אדיר בסבלנות"

תכירו את אברהם-אג'אן שישקוף – מזוקן כבר 5 שנים, גר בכרכור ומאמין שגידול זקן זה לא רק עניין של מראה חיצוני, אלא גם שיעור לחיים. היום אברהם יספר לכם על החוויות, המסקנות וההארות שלו בתור גבר מזוקן!

להמשך קריאה »

ראיון עם ולדי סקורר: "המזוקנים יביאו את השלום"

תכירו את ולדיסלב "ולדי" סקורר – מזוקן כבר 3 שנים, חבר בארגון Bearded Villains הבינלאומי וגם הקפטן של הצ'אפטר (סניף) שלו בישראל. ולדי מקדם את תרבות הזקנים בארץ ובעולם, משתתף באירועים בינלאומיים הקשורים לזקן, שואף להגדיל את את המודעות לתחום בארץ, והיום הוא ישמח לספר לכם על הכל!

להמשך קריאה »

ראיון עם מתן בר: "אני לא מגדל זקן, פשוט החלטתי לא להתגלח"

את הראיון הראשון שלנו החלטנו לערוך עם מתן בר – מזוקן וותיק, מנהל בקהילת הזקנים הגדולה בארץ, וחבר בארגון – Bearded Villains הבינלאומי. מתן מגדל את הזקן שלנו למעלה משנתיים, ושמח מאוד לשתף אתכם בחוויות הגידול שלו, וכמובן לתת לכם טיפים ועצות לגידול זקן!

להמשך קריאה »
Close