מוצרים לזקן

זקן? זה סיפור אהבה.

אהבה לזקן לא מתחילה ביום אחד וגם לא בלידה. וזה הגיוני – יצא לך לשמוע על תינוק שנולד עם זקן? וואלה לא. אהבה לגידול זקן מתחילה עם שפם הבר מצווה, ומתפתחת עם השנים ככל שהזקן שלנו גדל, מתבגר ומתפתח. אנחנו צוות של חבר'ה עם אובססיה לכל מה שקשור לזקנים. בשביל שלא תצתרכו להיות אובססיביים כמונו, הקמנו בשבילכם את המגזין לגבר המזוקן שבו נוכל לתת לכם את התוכן האיכותי ביותר בנושא שהכי קרוב לליבנו!

 

תמונה של ברוכים הבאים

"אני מאמין שבימינו כל גבר חייב זקן. ויקינגים עשו זאת במשך שנים, אריסטו לא התגלח במשך שנים, ואפילו ללאונרדו דה וינצ'י היה זקן. אז מי אנחנו שנתווכח עם מסורת עתיקת יומין? חוץ מזה, יש סיבה טבעית למה צומחות לנו שיערות מהסנטר, אז בואו לא נילחם בטבע – תנו לשיערות לחיות!" מוטי הגבר (אחלה גבר)

צוות הכתבים האלופים שלנו


כשהדיבור הוא על זקנים – אף אחד לא עושה את זה טוב יותר מהצוות המדהים שלנו. בואו להכיר מי עומד מאחורי המגזין, ומי אחראי על למצוא, ללמוד ולספק לכם את המידע האיכותי והעדכני ביותר מעולם הזקנים.

 • דוד גיסין

  מטפח זקנים יותר מ-3 שנים, מתכנן עוד 30 שנה, לא מדלג על פרסומות.
 • מוטי הגבר

  בסדר, בסדר! אז כולם כבר הבינו מזמן שמוטי הגבר הוא שם בדוי (של מישהו גבר רצח!) מבטיחים שבקרוב נחשוף את השם האמיתי של מוטי. בנתיים נאלץ להסתפק בתמונה של בחור ג'ינג'י ומזוקן.
 • סער זקנשווילי

  סער הוא מבקר ברברשופס שאוהב לבקר בברברשופס ולבקר אותן (הבנתם את הפאנצ'?). סער אוהב: זקנים, כלבים, חתולים, תערים וחצ'פורי.
 • אלכס פלדמן

  יזם, מזוקן, יועץ עסקי והעורך הראשי של המגזין לגבר המזוקן. שותף במספר חברות בארץ ובחו"ל ומייעץ בתחום העסקים, השיווק והמכירות.
 • יורי בולטקס

  האגדה מספרת שכל דבר שאתה יכול לעשות טוב, רוסי יכול לעשות פי 10 טוב יותר. יורי הוא דוגמה מושלמת לחריצות בלתי מתפשרת וכתיבת מאמרים עד לשעות הקטנות של הלילה.
Close